Co Jsou Odměny Palačinek?

Palačinka

osvětlení, fluffy stejně jako úplně uklidňující, palačinky jsou organický výběru když touha zmírnit na své vlastní na ráno jídlo (nebo i na snídani-večeři!) A zatímco palačinky ne konkrétně mají záznam jako a potraviny pro zdraví, oni provést mají některé živiny, které může pomoc zdraví. metoda je vlastně vybrat celozrnné palačinky, a omezovat sladké ozdoby, stejně jako sirup, mrholení.

Sacharidy pro energie

To skutečně jasné, že jíst talíř palačinky , naznačuje obdržení hodně sacharidy. Že je vlastně proč my enjoy/ adore' em, straight? , stejně Jako , protože sacharidy tělo s doporučená resource paliva, znamená, palačinky skutečně navíc je skvělý zdroj energie. Porce podmáslí palačinky (asi 200 tuky' opravdu stojí za to) má 38 g total sacharidy, přičemž srovnatelnou části celozrnné palačinky má 30 gramů.

Celozrnné palačinky jsou ve skutečnosti mnohem lepší possibility. Pořád budeš získat hodně sacharidy krmiva aktivní způsob života, ale celozrnné palačinky navíc je napájení vlákniny, která pomáhá cd glukózy v krvi aby se zajistilo, že budeš pocit, osvěžují poté, co jste konzumovat.

zdroj železa

Palačinky čerpadlo železo? Ano, je to pravda! Porce celozrnné palačinky se chystáte nab o 3 miligramů to klíčové minerál, který je to mezi 16 a 38 % železné jste potřebují konzumovat denně v závislosti na starší a také pohlavní aktivity, zatímco palačinky z podmáslí mají téměř 2 miligramy.

Jako sacharidy, žehlička pomáhá povzbuzující rezidenční nebo komerční nemovitosti palačinky, , protože hraje klíč část v okysličování tkání tak, že může vytvořit plyn jsou potřebují mít. Žehlička je to také významnou pro funkce některé imunitní systém buněk, tak obdržení dost v dieta může pomoc boj onemocnění.

Calcium pro strong kostní tkáně

Jste mohl ne vždy myslet palačinky jako kost-budování potraviny položky, ale jsou skutečně neuvěřitelně velký zdroj vápník minerální. Porce celozrnné palačinky má o 250 miligramů vápník minerální, nebo i asi jedna čtvrtina z vápník minerální potřebují pro den, zatímco podmáslí palačinky máte kolem 180 miligramů, nebo 18 % tvé každodenní požadavky.

Vedle to's zdánlivý kostí-přátelské přínosy, vápník minerální pomáhá nervy a také svalové hmoty provádět správně, a může i pomoc handle vysoký krevní tlak, Linus Pauling princip files.

Sledujte Sladkosti

Vaše recepty na palačinky snídani může rozhodně ne cítí kompletní bez sirupu, však pokud nalijte na jako mnohem sirup jako ty přání, budeš transformovat potraviny do a glukózy bomb. singulární lžíce sirup má 52 kalorií , stejně jako 12 g glukózy. Ale pokud náhodou pour čtvrtina-šálek, skutečně při pohledu na 216 kalorií a také 50 g cukr pocházející z sirup sám. Že zlobí titulky zdraví, stejně jako přidaného cukru (úkol sirup hraje na palačinky) je vlastně propojených nadměrné hmotnosti, kardiovaskulárního onemocnění srdce a také Druh 2 cukrovka.

Využití sirup středně udržet vaše palačinky zdravá a vyvážená, a místo add přírodní sladkosti např. čerstvé ovoce. Spolu s nové nasekané jahody nebo porce čerstvé broskev zálivka každý palačinka, může mrholení lžíce sirupu po celém celá talíř, aniž zažívá zbaven.

All Posts
×

Almost done…

We just sent you an email. Please click the link in the email to confirm your subscription!

OKSubscriptions powered by Strikingly